Karl Hayd *
(Hainburg 1882-1945 Linz) "Maria mit dem Jesusknaben", links unten signiert K. Hayd, Öl auf Karton, ca. 26 x 21 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
17.09.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Karl Hayd *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.09.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 08.09. - 17.09.2014 |